קורס React 2020 שיעור עבודה עם רשימות והמאפיין key

זהו נושא דיון מלווה לערך המקורי שב־https://www.tocode.co.il/bundles/react/lessons/key

אם הבנתי נכון, בנוסף להוספת סטייט count (שערכו ייכנס לkey של תיבת בחירת העיר, ופונקציית ההוספה שלו תופעל כשתיבחר מדינה) אני חייב למחוק את הסטייט selectedCity, כי אחרת אם יהיה רנדר, התיבה עדיין תראה את מה שמוחזק בסטייט ושינוי הkey בעצם לא ישפיע?
במידה וכן, זה לא יאפשר לי להציג באלמנט האבא את העיר שנבחרה. (היה אפשר כי הערך היה שמור בselectedCity)

מדויק

ברגע שמחליפים מדינה ״העיר שנבחרה״ כבר לא רלוונטית.

(אם אתה רוצה להציג את הבחירה הקודמת למשל כדי לאפשר למשתמש להתחרט, תצטרך להוסיף עוד משתנה סטייט)

אני יוגעת שזה לא קשור לפורום אבל הקורס לא נפתח לי

בודק - מה הכוונה לא נפתח? מה את רואה כשמנסה להיכנס?

אני ניסיתי עכשיו והוידאו נפתח לי בלי בעיה. לפעמים יש “תקיעות” בדפדפן (אני לא בטוח למה זה קורה); תוכלי לנסות ממכשיר אחר, חיבור אינטרנט אחר או דפדפן אחר? במקרה הגרוע גם Restart למחשב לפעמים עוזר

אם זה עדיין לא יעבוד יכולה לנסות ללחוץ כפתור ימני על הריבוע שבו צריך להיות הסרט ולראות אם בתפריט שנפתח יש אפשרות ל “Report A Problem” ?

כן זה בא והולך עכשיו חזר לי
אבל זה לא הפעם הראשונה, מקווה שזה לא יפריע יותר מדי

@ynonp יש בעיה באתר שאם עצרתי באמצע סרטון מסוים ואני חוזרת אליו כעבור זמן הוא נתקע לי
ריענון לא עוזר
רק כשאני מוחקת cache מהדפדפן זה עובד

כמה זמן בערך את מחכה לפני שחוזרת לסרטון? ואיזה דפדפן? (אני רוצה לנסות גם אצלי)

היי,
שאלה לא קשורה ספציפית,
כשמריצים מהcommand line פרויקט ספציפי ואחכ רוצים להריץ פרויקט אחר, אני חייבת כל פעם לסגור את הcommand line, לפתוח ולהריץ מחדש פרויקט אחר? או שיש דרך אחרת?
תודה

הי,

אפשר בתוך חלון cmd כשמשהו רץ להחזיק את כפתור Control ואז ללחוץ על C וזה יסגור את התוכנית שעכשיו רצה ויחזיר אותך ל cmd

יכול להיות שזו בעיה שנובעת מסינון של האינטרנט… (לי אישית לפעמים הסינון עושה את זה…)